Wiemy, że nie zawsze można przewidzieć wszystkie wydatki. Niespodziewanie pojawiają się wymarzone okazje lub nieprzewidziane wydatki - przyczyn jest wiele. Kredyt Gotówkowy TF Bank to pożyczka bez zabezpieczeń od 2 000 do 80 000 złotych na dowolny cel, z okresem spłaty od 24 miesięcy do 9 lat. Sam decydujesz, na co chcesz przeznaczyć pieniądze. Od Ciebie zależy czy chcesz spłacić pożyczkę w szybszym tempie, czy wolisz spłacać ją w normalnym trybie - cokolwiek zadecydujesz, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

ZADAJ PYTANIE

KWOTA KREDYTU

1 500 zł
80 000 zł

OKRES KREDYTOWANIA

24 mc
108 mc
wartość pierwszej raty:
wartość ostatniej raty:
Roczne oprocentowanie nominalne obecnie wynosi 7,2%. RRSO dla kredytu 17500 zł na 60 miesięcy wynosi 18,43 %

WIĘCEJ INFORMACJI O KREDYCIE GOTÓWKOWYM TF BANK

Stopa Oprocentowania Kredytu: obecnie 7,2%

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: dla kredytu 17 500 zł na 60 miesięcy wynosi 18,43 %

Prowizja za udzielenie kredytu: ustalana indywidualnie w zależności od profilu klienta

Kredyt jest oprocentowany według stałej Stopy Oprocentowania Kredytu stanowiącej dwukrotność wysokości odsetek ustawowych w stosunku rocznym (Odsetki od Kredytu); odsetki ustawowe są równe sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 3,5 punktów procentowych. Stopa Oprocentowania Kredytu ulega zmianie w przypadku zmiany stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego w wysokości i w sposób odpowiadający tej zmianie. Zmiana Stopy Oprocentowania Kredytu jest skuteczna od chwili zmiany stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego. Bank informuje Kredytobiorcę na trwałym nośniku o wystąpieniu takiej zmiany.

W celu podjęcia decyzji kredytowej przeprowadzamy badanie zdolności kredytowej.

Każdego klienta traktujemy wyjątkowo dlatego przygotowujemy dla niego indywidualną ofertę. Oferta uzależniona jest od oceny zdolności kredytowej klienta.

Podstawą złożenia wniosku jest przedstawienie dowodu osobistego oraz dokumentu poświadczającego uzyskiwany dochód.

Ogóle warunki - Kredyt Gotówkowy TF Bank (PDF - plik otwiera się w nowym oknie)

Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu

Aby otrzymać kredyt wystarczy przedstawić dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające fakt uzyskiwania stałych dochodów.

Formularz zaświadczenia o wynagrodzeniu

Powiadomienie o zmianie adresu

W przypadku zmiany adresu prosimy o bezzwłoczne poinformowanie Banku. Można skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta lub skorzystać z poniższego formularza zmiany adresu.

Formularz zmiany adresu

TF Bank, jako odpowiedzialny przedsiębiorca i administrator danych osobowych dba o zabezpieczenie uzasadnionego interesu oraz praw klientów w zakresie ochrony danych osobowych i ich przetwarzania.

OŚWIADCZENIE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Jeśli chcesz otrzymać


szczegółowy plan spłaty kredytu