Icon
Oblicz miesięczną ratę swojego kredytu. Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania.
 •  
XO
x

KREDYT DO 20 000 ZŁ

TF BANK - MĄDRY WYBÓR

Oblicz miesięczną ratę kredytu za pomocą kalkulatora, który znajduje się po prawej stronie. Najpierw wybierz kwotę kredytu, a następnie okres kredytowania.

 

Wysokość miesięcznej raty obliczona w kalkulatorze oparta jest na pierwszej racie. Wysokość Twoich rat będzie się zmniejszać wraz z upływem okresu spłaty. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, jeśli chcesz otrzymać szczegółowy plan spłaty kredytu.

 

 

 

Twoja miesięczna rata
Roczne oprocentowanie nominalne obecnie wynosi 10%. RRSO z ubez- pieczeniem kredytu na kwotę 7500 zł i okres 4 lat wynosi obecnie 45,27%.
Question
 • 12 / 1 r.
  - €
 • 24 / 2 l.
  - €
 • 36 / 3 l.
  - €
 • 48 / 4 l.
  - €
 • 60 / 5 l.
  - €
o

KREDYT DO 20 000 ZŁ

TF Bank - Mądry wybór

ZADAJ PYTANIE

 

Wiemy, że nie zawsze można przewidzieć wszystkie wydatki. Rzeczy się psują, niespodziewanie pojawiają się wymarzone okazje - przyczyn jest wiele. Kredyt Gotówkowy TF Bank to pożyczka bez zabezpieczeń od 1 000 do 20 000 złotych, z okresem spłaty od roku do 5 lat. Sam decydujesz, na co chcesz przeznaczyć pieniądze. Od Ciebie zależy czy chcesz spłacić pożyczkę w szybszym tempie, czy wolisz spłacać ją w normalnym trybie - cokolwiek zadecydujesz, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

 

 

 

Pożyczanie u nas jest bezpieczne

W ramach miesięcznej raty za Kredyt Gotówkowy TF Bank wliczone jest ubezpieczenie spłaty zadłużenia. Świadczenia wypłacane w ramach tego ubezpieczenia pokryją koszty Twoich miesięcznych rat np. w przypadku długiego zwolnienia lekarskiego lub przymusowego bezrobocia. Dowiedz się więcej o Ubezpieczeniu spłaty zadłużenia.

 

ZADAJ PYTANIE

 

Więcej informacji o Kredycie Gotówkowym TF Bank

Stopa Oprocentowania Kredytu: obecnie 10%

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: obecnie 45,27%

 

Opłata za Otwarcie: 25,95% od kwoty kredytu (min. 100 zł)

 

Ubezpieczenie (Ubezpieczenie spłaty zadłużenia): 0,9% od pozostałego zadłużenia (Obowiązkowa opłata wliczona w sumę miesięcznej raty). Minimalna opłata 10 zł

 

Stopa Oprocentowania Kredytu jest zmienna, stanowiąca w stosunku rocznym czterokrotność wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego i wynosi obecnie 10%. Opłata za otwarcie to 25,95% od kwoty kredytu, a składka na ubezpieczenie kredytu w wysokości 0,9% od pozostałego zadłużenia wliczona jest w miesięczną ratę. Rzeczwwista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na kwotę 7500 zł, na okres 4 lat wynosi 45,27%. Dla Kredytu na 7500 zł na 4 lata miesięczna rata wyniesie 337 zł, a całkowita kwota do zapłaty 14 313 zł.

 

W celu podjęcia decyzji kredytowej przeprowadzamy badanie zdolności kredytowej.

Kredytodawcą Kredytu Gotówkowego TF Bank jest TF Bank AB, nr identyfikacyjny 556158-1041 (zarejestrowany w Szwecji).

 

Ogóle warunki - Kredyt Gotówkowy TF Bank (PDF - plik otwiera się w nowym oknie)

Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu

 

Aby otrzymać kredyt wystarczy przedstawić dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające fakt uzyskiwania stałych dochodów.

 

Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę: aktualne zaświadczenie (w oryginale) o okresie zatrudnienia i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto lub brutto za ostatnie minimum 3 miesiące. Poniżej wzór zaświadczenia, który można pobrać z naszej strony.

 

Formularz zaświadczenia o wynagrodzeniu

 

Powiadomienie o zmianie adresu

 

W przypadku zmiany adresu prosimy o bezzwłoczne poinformowanie Banku. Można skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta lub skorzystać z poniższgo formularza zmiany adresu.

 

Formularz zmiany adresu